Airwaynet internet, služba kterou oceníte

od Redakce
airwaynet internet

Funguje vaše internetové připojení přibližně ve středu a o Vánocích a na časy dial-upu vzpomínáte s nostalgickou slzou v oku? Už nemusíte.

Dejte svému internetu křídla

Dejte vale pomalému a vypadávajícímu internetu. S Airwaynet, poskytovatelem wifi internetu v Praze, získáte až 30 Mb/s bez jakéhokoli omezení. Rekreační surfaři se mohou vézt na vlnách 4 Mb/s a ušetřit tak rodinný rozpočet.

Nezáleží na tom, zda internet momentálně potřebujete proto, aby vám vydělal na chleba, nebo proto, aby svět zrovna nepřišel na Facebooku o vaše vtipné statusy. Jsme schopni zajistit kvalitní služby i pro střední a velké společnosti. Pokud se u nás přece jen něco pokazí, nonstop se dovoláte na technickou podporu.

Co je doma, to se počítá

Pořizovací cena je konečná, našim zákazníkům rozhodně nestavíme lákavě vypadající vzdušné zámky. Nepřipočítáváme žádné další skryté či jednorázové poplatky. Řídíme se jednoduchým heslem, že co je psáno, to je také dáno. Na podmínky, které jste podepsali ve smlouvě, se u nás můžete spolehnout. Co jsme slíbili, to od nás i dostanete. A nejen to, připravili jsme ještě něco navíc. K vybraným tarifům nabízíme také router zdarma.

V současné době pokrýváme již 93 % metropole a rozhodně ještě nekončíme. Internet v Praze poskytujeme již od roku 2005, máme tedy v tomto odvětví bohatou zkušenost. Ta nás naučila úctě k našim zákazníkům. Dáme vám šanci se svobodně rozhodnout, jestli naše služby hodláte dále využívat. Závazek si u nás sjednáte na jeden rok, posléze budete mít možnost si sami vybrat, jestli si zvolíte jeho prodloužení. S Airwaynet se nedočkáte automatické prolongace bez vašeho vědomí.

Pro všechny naše zákazníky, kteří budou před výběrem toho správného tarifu tápat, jsme navíc připravili takový malý příruční slovníček. Je-li vám dosud svět jedniček a nul trochu záhadou, zjistíte v něm přehledně, co vlastně tajemné zkratky znamenají. Airwaynet, to není jen internet v Praze, to je především férový přístup.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář