Domů Realitní rádce Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

správa nemovitostí

Investice do nemovitosti je lákavým zdrojem snadných příjmů bez větší námahy. Ale pozor! Stačí špatně podepsaný právní dokument, nepozornost při správě účtů a rázem je na světe problém, který může stát hodně peněz. Ani ten nejzkušenější investor se nemusí vyhnout nečekaným problémům, natož pak začátečník bez profesionální pomoci. Pro není radno přistupovat k investicím jen jako ke snadnému výdělku a snažit se rychle vydělat co nejvíc peněz.

Co ovšem není ve vašich rukou je špatný nájemník. Ten kdo se na začátku může zdát jako ideální volba přestane platit nájem, udělá z bytu ubytovnu pro dalších deset osob a policie u vás bude pravidelně na návštěvě kvůli rušení nočního klidu. Najít spolehlivého nájemníka je někdy pořádný oříšek.

Správa nemovitostí a její rizika

Investovat do nemovitosti může každý, stačí dodržovat pár základních pravidel, které vám pomohou z vaší investice vytěžit co nejvíce. Nejprve je potřeba se seznámit s problematikou správy nemovitostí. Nemusíte znát všechny ustanovení a řády nazpaměť, stačí když o nich budete mít povědomí, aby vaše smlouvy byly v pořádku a vás nic nepřekvapilo. Připravte se na správu nemovitosti poctivě, protože to, co do toho dáte, se vám poté třikrát vrátí.

Porušení smlouvy se ale můžete také dočkat o nespolehlivého nájemníka, který se přestane ozývat a platit nájem. Do bytu se zničeným interiérem a se špatnými vztahy se sousedy jen těžko nastěhujete nového nájemníka. Chraňte se tím, že vaše smlouvy budou v pořádku a vaši investici tak nebude moci nic ohrozit. Nikdo jiný to za vás totiž neudělá.

Správa nemovitostí v Olomouci

Na naše služby v oboru správy nemovitostí se můžete spolehnout už od roku 2007, ale naše zkušenosti na trhu realit sahají až do roku 2003. Jako rodinná firma si potrpíme na tradici a sounáležitost s našimi klienty, kteří jsou pro nás na prvním místě. Jako důkaz slouží více jak stovka realit v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku nebo například v Litovli, kde pro své klienty spravujeme nemovitosti dle jejich požadavků. Nebojte se požádat o profesionální pomoc. Stačí se podívat na naše portfolio na Spravain.cz a uvidíte, že s námi jsou investice a správa nemovitostí hračka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Předchozí článekKomplexní služby pro SVJ v Praze a okolí
Další článekLuxusní bydlení v Chuchli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..