Jak na dokonalý odpočinek na zahradě?

od Redakce
zahradní lehátka

Představuje pro Vás pobyt na Vaší zahradě především pěstování zeleniny, prořezávání stromů a okopávání záhonů? Pak je načase to změnit. Naučte se odpočívat a pořiďte si k tomu kvalitní a pohodlné zahradní lehátko.
Není nic příjemnějšího, než se po dlouhém dni usadit na vlastní zahradě nebo terase, všechny problémy hodit za hlavu a důkladně relaxovat. V dobře zvoleném zahradním lehátku to pro Vás bude hračka. Jak vybrat to nejvhodnější lehátko na Vaši zahradu?

Vybíráme lehátko na zahradu

lehátko na zahraduAbychom vybrali to správné kvalitní lehátko zahradní, musíme začít u materiálu. Někdo dává přednost přírodním materiálům, jako je dřevo nebo ratan, jiný si raději poleží na velice praktických, avšak neméně pohodlných umělých materiálech – na plastu či polyratanu. Velmi oblíbená jsou i lehátka z oceli a jiných ušlechtilých kovů. Ta jsou velice elegantní a při vhodné údržbě Vám vydrží dlouhé roky.
Díky speciálním moderním úpravám je dnes navíc možné docílit toho, že sekovové nebo třeba hliníkové lehátko na slunci nerozpálí a ve stínu naopak nestudí. Stejnou službu Vám ovšem prokážou i pohodlné polštáře, podhlavníky a podsedáky, na které při svém výběru rozhodně nezapomínejte. Luxusnější řada lehátek mívá dokonce polstrování již integrované ve své konstrukci.
Nejdůležitějším ukazatelem toho, že kupujete kvalitní kousek zahradního nábytku, je především pohodlnost zahradního lehátka. Jeho sedák i opěradlo musí být ergonomicky tvarováno. Zkontrolujte rovněž pevnost jednotlivých spojů a provedení svarů.Nacházejí se u dřevěného lehátka příčky blízko u sebe? Pak si můžete být jisti, že výrobce nešetřil materiálem a zahradní lehátko je tudíž kvalitní.

Kde koupit kvalitní zahradní lehátko?

Rozhodně se vyhněte nákupu podezřele levných zahradních lehátek na tržnicích nebo ve výprodejích zboží nejasného původu. Za kvalitu si raději trochu připlaťte nebo využijte slevových akcí u prověřených dodavatelů, kteří Vám budou schopni poradit nejen s výběrem, ale i s případnou montáží zahradního lehátka. Jen tak se vyhnete zklamání a zakoupíte si na svoji zahradu krásný zahradní nábytek, z něhož se budete moci těšit po mnoho sezón.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář