Na rekonstrukci interieru se lze pohodlně dohodnout i s budoucím nájemcem

by Redakce
rekonstrukce bytu

Investice do nového bytu, který později bude sloužit dětem, je výborným řešením, jak uložit uspořené peněžní prostředky. Aby byt jen tak neležel ladem, než děti dorostou do věku, kdy se budou moci osamostatnit a postavit se na vlastní nohy, je možné jej začít pronajímat. Nájemce by měl být solidní, proto to nemusí být hned první zájemce, který se o pronájem bytu přihlásí. Pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat, raději k podpisu nájemní smlouvy nepřistupujte. Protože jste se rozhodli zakoupit nový byt, který svými dispozicemi naprosto vyhovuje, nebudou nutné žádné úpravy vnitřního uspořádání. Vše je podle představ nových majitelů, jen bude potřeba zajistit vnitřní vybavení bytu.

Společná debata o uspořádání a stylu vybavení bytu může přinést zajímavá řešení

Se solidním nájemcem se lze dohodnout na jeho spoluúčasti při vytváření interiéru bytu. Počítá s tím, že se v bytě bude zdržovat delší dobu, tedy s dlouhodobým pronájmem, proto mu můžete vyjít vstříc a vybavení přizpůsobit jeho vkusu. Aby mohl být vytvořen soulad mezi přáními pronajímatele a nájemce, bylo by nejrozumnější k této debatě přizvat zkušeného architekta. Ten dokáže vytvořit takový interiér, se kterým budou spokojené obě strany. Pokud byste přemýšleli nad tím, který z architektů by mohl nejlépe zkombinovat návrhy obou stran, sjednejte si schůzku s některým z architektů, kteří velmi úzce spolupracují se společností Rekonstrukce interiérů Praha, pokud se nový byt nachází v Praze, popřípadě také v jejím blízkém okolí, nebo pokud jste si nový byt zakoupili v Brně, je možné kontaktovat společnost Rekonstrukce interiérů Brno a sjednat si schůzku s jejím, neméně zkušeným, architektem.

rekonstrukceVýhodou schůzky s jedním z těchto architektů by byla také možnost navržené změny nechat ihned zrealizovat. Řemeslníci ze společností Rekonstrukce interiérů Praha nebo Brno dokážou odvádět velmi kvalitní práci a i se speciálními a netradičními požadavky klientů si dokážou hravě poradit. Nemůže se tak stát, že by výsledný vzhled interiéru byl nakonec jiný, než bylo zaneseno do architektonického návrhu. Musejí odpovídat barvy, tvary a přesně zhotovený musí být i nábytek na míru. Odpovědnost za shodu architektonického návrhu se skutečností přebírají právě zkušení řemeslníci, kteří oddaně a po dlouhou dobu pracují po boku prověřených společností Rekonstrukce bytů Praha nebo Brno. Po předání bytu bude zajisté spokojený jak pronajímatel, tak i nájemce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář