Sezóna klimatizací se blíží

by Redakce
klimatizace

Jaro je již v plném proudu a co nevidět přijde léto a s ním i horka. Jako každým rokem začne obrovská poptávka po klimatizačních zařízeních. Pojďme se na ně letos podívat s předstihem. 

Vlastní klimatizace u vás doma

Levným, za to neúčinným větrákům do zásuvky odzvonilo. Lidé už dávno přišli na to, že zaplatí jen za rozvíření vzduchu po místnosti, avšak bez jeho ochlazení. Do módy přicházejí klimatizace. Atraktivní nabídku pro letošní rok přinášejí Klimatizace Remko

Co to vlastně klimatizace je a kde se vzala?

Často si pleteme klimatizaci s ventilací, která pouze vyměňuje vzduch. Hlavním úkolem klimatizace ale je snížení vlhkosti a teploty vzduchu v místnosti. První prvky naznačující principy klimatizace byly užívány již starověkými Římany. Avšak až v roce 1902 byla instalována první klimatizace vynálezcem Willisem Carrierem.

Jaké jsou výhody mobilní domácí klimatizace?

Klimatizace Remko jsou mobilní klimatizace, určené pro domácnost i obchodní prostory. Výhodou je, že nepotřebujete stavební úpravy a klimatizaci zapojíte pouze do zásuvky. Její ustí odvodní trubice tak můžete vysunout pouze z pootevřeného okna a zajistíte si tak odvod teplého vzduchu. Nebo si můžete zakoupit dvojdílnou klimatizaci a její vnější jednotku umístit na balkón, parapet, či terasu.

Jejich výhoda spočívá v jednoduchosti a dostupnosti pro každého. Mají možnost operativního nasazení, snadno se přemisťují a dokonce je můžete snadno zapojit, bez nutnosti odborné instalace.

Jak na to? 

Jak již bylo zmiňováno, klimatizace Remko fungují na velmi jednoduchém principu. Avšak častou příčinou kratší životnosti klimatizace je právě její nesprávné používání. Chcete-li si být jisti, jak správně používat klimatizaci a nezničit si ji, pak si přečtěte článek věnovaný tomuto tématu na webu idnes.cz .

Uklidňující jistotou pro vás ale může být garance, že firma Remko nabízí možnost instalace vámi zakoupené klimatizace a také pravidelnou údržbu a servis

Veškeré podrobné informace o nabízených produktech klimatizací Remko, naleznete na stránkách, kde vám ochotně poradí se správným výběrem a nákupem právě vaší klimatizace!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář