Půjčka jako financování bydlení. Vybere si každý

od Redakce
finanční půjčka

Vybavování a rekonstrukce bytu vyžaduje spoustu investic, které většina lidí jenom stěží dokáže pokrýt z běžného platu a rozpočtu. Není proto od věci uvažovat o rozumné půjčce, která by pomohla tyto výdaje zafinancovat. Nebojte se, že vám půjčka přinese problémy. Jestliže své výdaje zvážíte a budete si půjčovat rozumně a odpovědně, není strach na místě. Naopak, půjčka má řadu výhod, díky kterým se opravdu vyplatí. Z nabídky variant půjčky si vybere skutečně každý podle svých potřeb.

1. Šanci dosáhnout na půjčku má opravdu každý

Podstatné je, že nebankovní půjčku může získat opravdu každý. Nelze říci, že je určena jenom pro některé cílové skupiny. Nezáleží proto na tom, zda jste zaměstnanci ze státního či soukromého sektoru, nebo podnikatelé. Můžete být klidně i studenti, důchodci, matky na mateřské nebo nezaměstnaní. Všichni máte stejnou šanci půjčku dostat. Nejde o výsady určené jenom pro někoho. Je samozřejmé, že výška sumy je vždy taková, abyste si ji mohli dovolit a hlavně ji byli schopni včas a v plné výši splatit.

[irp]

2. Všechno je možné řešit online

Internet znamenal obrovské zjednodušení a zrychlení sjednávání a uzavírání půjček. Předtím jste museli zajít na pobočku, domluvit si zde schůzku a jednat s obchodním zástupcem. Dnes již nic takového nepotřebujete. Stačí vyplnit online formulář, uvést v něm kontaktní a osobní data a odeslat ho. Ušetříte tak čas za sjednávání schůzek a návštěvy poboček.

3. Obejdete se bez papírování

Když si sjednáváte půjčku online, na tento způsob se vážou i další výhody. Nepotřebujete si připravovat a nosit s sebou potvrzení o tom, kolik vyděláváte. Půjčky bez doložení příjmu jsou mnohem jednodušší. Nikdo z vás nebude tahat citlivá osobní data. Stejně tak nemusíte dokládat další kontaktní doklady, jako třeba výpisy z účtu, faktury za telefon, jak to často chtějí v bankách. Všechno probíhá přímo přes internet. Pokud je nutná smlouva (na půjčky do 5000 Kč není podle zákona nutné písemnou smlouvu uzavírat), dorazí vám dodatečně poštou. Díky hladkému průběhu uzavření úvěru se obejdete bez stohu tištěných papírů.

4. Okamžitě víte, na čem jste

Další z řady pozitiv je, že se obratem dozvíte, zda vám byla půjčka přidělena. Nemusíte dlouho čekat a žít v napětí, zda vůbec úvěr získáte. Ušetříte si typické bankovní kolečko, během kterého vás bankéř zpovídá a zaznamenává vaše údaje, aby po dlouhé době vyřkl ortel, že nemáte šanci půjčku získat.
Okamžitá půjčka vás nenapíná. Jakmile odešlete vyplněný online formulář, už krátce poté se dozvíte, zda půjčku získáváte. Až 80 % žadatelů dosáhne bez potíží schválení půjčky.

5. Nenahlíží se do registru

Tuto přednost oceníte zejména v případě, že máte někdy z minulosti záznam v registru dlužníků. U nebankovních půjček s menším čerpáním peněz, tedy v případě, že si půjčujete menší sumy, většinou poskytovatelé úvěrů nenahlížejí do registru dlužníků. Proto vám odpadnou obavy z toho, že byste půjčku nemuseli získat právě kvůli záznamům z minulosti.

6. Podmínky jsou jasně dané

Ještě před uzavřením úvěru se můžete seznámit s podmínkami půjčky. Ty jsou jasně dané. Nenarazíte zde na žádné skryté poplatky, které na první pohled nejsou viditelné ani na žádné právní kličky. Všechno je srozumitelné a pochopitelné. Přesně víte, kolik jste si půjčili, kolik a dokdy máte vrátit.

7. Peníze dostanete i do 10 minut

Jakmile je půjčka schválena, okamžitě vám budou posílat peníze. Můžete je tak obdržet i do 10 minut. Nebankovní společnosti mívají účty u více velkých bank, a pokud je mají i u té vaší, převod peněz probíhá okamžitě. Nemusíte na nic čekat a peníze se objeví na vašem účtu klidně i do několika minut.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář