Jeden z nejdražších rodinných domů v ČR je na prodej

od Redakce
exluzivní vila Tuchoměřice

Exkluzivní vila v Tuchoměřicích u Prahy, kterou časopis FORBES CZ ocenil na 120 mil. Kč, je na prodej za vyvolávací cenu necelých 50 mil. Kč. Elektronická aukce proběhne na http://www.prodej-aukci.cz dne 23. dubna 2015, aby zájemci se mohli seznámit nejenom s exteriérem této třípodlažní rodinné vily s užitnou plochou 980 m2, ale i s luxusním vnitřním vybavením.

Velkorysá vila navržená známým architektem Michalem Motyčkou je koncipována jako třípodlažní sedmipokojový obytný prostor se dvěma kuchyněmi a pěti sociálními zařízeními, jacuzzi, saunou, fitnessem, zimní zahradou a mnoha terasami. Centrální hale dominuje pístový prosklený výtah s kruhovým točitým skleněným schodištěm. Na vilu byly použity jen nejkvalitnější materiály.

Fasáda je tvořena travertinovými obklady a také na kvalitu řemeslného provedení vily byl kladen mimořádný důraz.

Vila je umístěna v pěstěné, velmi pěkně architektonicky ztvárněné zahradě s protékajícím vodním prvkem, skalkami a okrasnými dřevinami s automatickým zavlažováním o ploše téměř jedné poloviny hektaru pozemků.

Licitátorem na této aukci bude předseda Komory dražebníků ČR Jiří Bureš, který očekává velký zájem zejména zahraničních investorů. Předpokládá, že aukční cena bude na úrovni 2,5 mil. EUR, což odpovídá 120metrovému bytu v Monaku.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]

Kontakt:

e-mail: bures@bftm.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář