Nářadí na zahradu

od Redakce
zahradní nářadí

Jaro už se začíná velmi projevovat. Probouzí se stromy, trávy i plevele. Každý správný zahrádkář by měl být na údržbu své zahrady připravený. Není možné zvládnout její vrtochy bez moderní techniky. Pokud jste si zoufali, že není po trávě ani památky, teď už to jistě neřeknete. Začíná sezóna sekaček. Pokud nemáte svého mazlíčka pěkně pod zámkem v zahradním domku, je třeba koupit zbrusu novou sekačku.

Trávníkem to všechno začíná

Typická vůně teplých dní, to je posekaná tráva, jako anglický trávník. Pravidelná péče se jistě vyplácí. Pokud toužíte po dokonalém trávníku, je nutné ho zbavit mechů a plevele. Dopřát mu hnojení. Zahrada není jen skvěle posekaný trávník. Také stromy by měly být ostříhány a připraveny na květ. Větvičky z nich se dají zpracovat do kompostu anebo využít po usušení jako otépky na podpálku do krbu. I stromy si zaslouží vitamíny!

Nakupte si potřebné nářadí

Jaro přináší něco nového a příjemného. Je čas vyrazit i na zahrádku. Nasadit si ředkvičku, mrkev, hrášek, ale i pór, cibuli či saláty a kedlubny, to je ten pravý užitek. Od konce dubna už se může sadit naprosto všechno. Jen je třeba chránit maličké stonky netkanou textilií, proti náhodným mrazíkům, které nebývají nic zvláštního. Motyka, hrábě a saďák, to jsou ti praví pomocníci. Půdu nezapomeňte důkladně zpracovat, v hroudách nic nevyroste. Večer si můžete vychutnat špekáčky nad ohništěm. Sekera je tedy důležitým pomocníkem! Vezměte obchody se zahradními potřebami útokem a vybavte se!

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář