Vybíráme žumpu – co zohlednit?

by Redakce
jímka

Je to řešení, které bylo jasnou klasikou především v minulosti. Postupem času však došlo k tomu, že byla vytlačena moderními čističkami odpadních vod. To ale neznamená, že by se nedala pořídit ani dnes. Jak na to, pokud potřebujete objednat betonové žumpy Ostrava, popřípadě řešení určené pro jinou lokalitu? Podívejte se s námi, na co konkrétně je vhodné se zaměřit. 

Typ žumpy 

Dá se říci, že tento sortiment lze rozdělit do tří hlavních kategorií. Ty se s ohledem na čas a různé požadavky postupně vyvíjeli. Od řešení používaného v minulosti, po řešení, které je aktivně využíváno hlavně nyní. Jedná se hlavně o vývoj spojený s materiálem. Dnes je možné využít hned trojici možností, a to je: 

  • Beton 
  • Sklolaminát 
  • Plast 

Jestliže máme doporučit vhodnou variantu, určitě se jako nejlepší jeví ta poslední. Důvod je celkem jasný. Je to jistota spojená hlavně s odolností, stejně jako lehkostí, ale i tím, že se jedná o samonosné řešení. 

Velikost žumpy 

Druhá věc, kterou je nutné zohlednit, je určitě její velikost. Hlavní roli zde hraje právě její vnitřní objem. Ten by se měl odvíjet od množství odpadní vody, která do ní přiteče. A to se odvíjí od toho, kde bude využívána a kolika lidmi. Když se podíváme na možnou montáž betonové žumpy Olomouc, tak může zaujmout i tím, že dnes není problém kombinovat dvě a více možností. Ty jsou spojeny a tak se jejich vnitřní objem násobí. Ideální u skutečně velkých objektů. 

Doplňkové příslušenství 

I na to se hodí myslet. Není to jenom o tom, že máte pod zemí umístěnou hermeticky uzavřenou nádobu. Je dobré myslet i na vhodné příslušenství, kam může patřit třeba měřič kapaliny. Díky tomu snadno zjistíte konkrétní hladinu, což vám může snadno pomoci ke zjištění, zda už je ten pravý čas k objednání vývozu. Právě ten je vaší jedinou starostí. Firem, které ho zajišťují, je ve všech místech naší země poměrně dost. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář