S vyčištěnou fasádou bude váš rodinný dům o 10 let mladší

od Redakce
tryskaní pískování

Udržování krásy interiéru rodinného domu je pro jeho majitele samozřejmostí. Nedovolíme usazování prachu, jakoukoliv špínu okamžitě vyčistíme a celkově se snažíme o elegantní a útulný interiér. Při snaze o perfektní vzhled interiéru ale mnohdy zapomínáme na vzhled fasády. Přitom právě fasáda je vizitkou každého domu a tím vybavením, které všichni vidí nejdříve. Zdá se vám fasáda zašpiněná a zašlá? Uvidíte, že jejím vyčištěním váš dům omládne minimálně o 10 let.

[irp]

Barvy se rozjasní

Zkuste si porovnat barvu fasády, když byla nově natřená a nyní. Ve většině případů se její barva liší až o několik odstínů. U levných barev se může jednat o jev vyblednutí, ale u kvalitních barev zůstává odstín stejný. Proč se ale každý rok ztrácí původní vzhled? Nikam se neztrácí, stále tam je. Jen je po letech působení vnějších vlivů ukrytý pod vrstvou prachu, pylu a nečistot z ovzduší. Stačí prach a nečistoty odstranit a uvidíte, že původní odstín barvy pod nánosem znovu objevíte. A jak vyčistit? Doporučujeme technologii tryskání.

pískování

Tlakové tryskání je správnou metodou

Ideální metodou, jak vyčistit plochy fasád, je využít tlakové tryskání. Nejlépe od specialistů v profesionální kvalitě. Pořizovací cena strojů na tryskání může být až několik set tisíc korun, což není malá investice. Vhodnou volbou je tedy kontaktovat profesionální firmu, která se o vyčištění fasád postará. Některé firmy dokonce disponují technologií, která dokáže z povrchu fasád odstranit i graffiti a ochránit fasádu před dalším sprejováním. Více o tomto tématu si můžete přečíst ZDE.

Vyberte tu správnou technologii

I při výběru technologie tryskání neboli pískování vás ale čekají rozhodnutí. Existují totiž odlišné systémy a ty mají odlišnou účinnost a také přednosti. Dříve byly využívány metody, kdy se do proudu sušeného abraziva přidávala voda až v koncové trysce nebo systémy vysokotlakého vodního paprsku s přisáváním písku. Stroje pro tyto technologie jsou velké a mají vysokou prašnost. Existují ale i metody pro mobilní pískování, které mají až o 95% nižší prašnost a navíc jsou ještě účinnější. Takové jsou systémy Torbo, u kterých je směs vody s abrazivem proti otryskávané ploše unášena proudem stlačeného vzduchu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář