Dřevěné pergoly v moderním designu

od Redakce
dřevěné pergoly

Teplé dny se neobejdou bez příjemné relaxace na zahradě. Pergoly anebo zahradní altány patří k nejčastějšímu venkovnímu posezení. Konečně se najde v rozkvetlé zahradě klidné místo pro ničím nerušený odpočinek a uvítání návštěv. Stačí se usadit do pohodlného křesílka a popíjet kávu.

Výstavba pergol není nic složitého

Stylové dřevěné pergoly jsou k dostání ve standardních stavebnicových provedeních, s přístřeškem, částečně uzavřené anebo s obvodovými ploty a mřížkami. Pergola se hodí k novému i staršímu domku. Vybudování dřevěné pergoly není finančně a stavebně náročné. Pohodlí a klid altánu není zadarmo. Dřevěné produkty potřebují především odpovídající kvalitu ošetření. Na to mnoho lidí zapomíná a nechá dřevo znehodnotit povětrnostními vlivy, deštěm, sněhem, sluncem a větrem.

Ošetření dřeva na prvním místě!

Špičkovou ochranu dřeva proti houbám, které mají na svědomí modrání a hnilobu, zaručeně zažene impregnace Luxol. Účinná penetrace dřevo dlouhodobě chrání a stará se o jeho svěží zdravý vzhled. S použitím Luxol Impregnace se vyrovnává savost podkladu a tím se zvyšuje výraz i vzhled nanášené barvy či laku. Pro efektivní pomoc se doporučuje nátěr ve dvou vrstvách.

Barvy podle představ

Jak sladit dokonale barvu pergoly se vzhledem domu? Luxol Original, tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry, se postará o senzační odstíny. K dostání je v mnoha variacích, bílý, kaštan, palisandr, ořech, pinie, lípa, sipo, ohnivý mahagon, červená anebo eben. Zákazníci si oblíbili i bezbarvý tón. S Luxolem Originál se snadno pracuje, je třeba jen štětce a šikovných hbitých rukou. Výrobek ochraňuje dřevo proti povětrnostním vlivům, vodě, slunci anebo mechanickým nárazům. Matně saténový vzhled je vhodné nanášet ve dvou až třech opakováních. Hodí se na nátěr pergol, plotů, dveří, zahradního nábytku či okenic. Zpříjemnit si bydlení doma či na zahradě lze vlastními silami, jednoduše a za pár korun!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Vložte komentář