Ukončení spolupráce s placla.cz

by Redakce
ukončení spolupráce placla

Vážení klienti, zákazníci placla.cz.

Dnešním dnem byla oboustranně ukončená spolupráce s portálem placla.cz, kde jste v minulosti mohli nakoupit reklamní články a další výhody na magazínu portal-bydlení.cz a všech dalších magazínech.

Na základě cenzury ze strany poskytovatele, který vyžadoval mimo podmínek uvedených na svém webu i další nesmyslné zásadní úpravy webu, jsme spolupráci ukončili. Nebude tak možné nadále nakupovat tyto reklamní prostory na placla.

Podmínky provozovatele portálu placla.cz, potažmo jejich obchodní podmínky jsme splnili do posledního bodu, ale nebudeme nesmyslné praktiky jednoho z majitelů cenzurovat, nebo naopak měnit obsahové rozložení magazínu, nebo jeho grafické a jiné řešení rozhodně akceptovat.

Přejeme Vám pohodu a klid a zároveň nás můžete jako vždy, kontaktovat napřímo a bez další zprostředkovatelské provize. Cena reklamního prostoru dnešním dnem bude výrazně nižší u všech magazínů které bylo možné nabízet přes placla. A proč? Jednoduše nemusíme platit nic navíc 🙂

Vaše redakce


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem napořád jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

5 comments

Patrik 23. 1. 2017 - 12:57

Jo přesně vím, o čem mluvíte. Měl jsem nespočetně-krát problémy s placla.cz, která si myslí, že se bez ní nikdo neobejde. K tomu musím ještě podotknout na, namyšlené a vylízané chování pana Bartoše. Někdy jeden krok kupředu, jsou dva kroky zpět.

Reply
Johny 27. 1. 2017 - 5:27

Mám podobnou zkušenost, myslím si, že Bartoš dobré jméno placla nedělá a pan Kubíček by měl jednat, jinak přijde jeho chováním o spoustu kvalitních blogerů a obsahu.

Reply
TomL 16. 5. 2017 - 5:23

S tou PlaClou a jejím přístupem k lidem je to škoda, myslím, že to spoustě lidí vadí a zbytečně jim to některé blogy odvádí pryč…

Reply
Draplo 8. 1. 2018 - 9:13

Taky mám podobnou zkušenost, naštěstí inzerenti si nás našli i bez placla.

Reply
Martin Jersak 13. 3. 2019 - 19:47

Zkus nejnovější platformu pro placené články PRYard.com

Reply

Vložte komentář