Antigrafftii nátěr: Nejlepší ochrana majetku před sprejery

Antigrafftii nátěr: Nejlepší ochrana majetku před sprejery

Sousedova čerstvě natřená fasáda to „schytala“ sprejem od místního streetartového umělce a dostali jste strach, že je na řadě váš majetek? Pak máte jen dvě možnosti. Buď budete doufat, že si vandal vyhlídne jinou oběť a na váš pozemek nevkročí, nebo zajistíte, aby byly případné škody zanedbatelné. Souhlasíte-li s preventivní ochranou, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak funguje antigraffiti nátěr.

Co je to antigraffiti nátěr a jak funguje?

Antigraffiti nátěr je speciální typ nátěru, který slouží k ochraně různých umělých i přírodních povrchů. Aplikuje se na novou, čerstvě zrekonstruovanou nebo důkladně vyčištěnou fasádu, často po odstranění graffiti. Nátěr lze aplikovat do výšky 3 metrů a ochrana spočívá ve vytvoření vrstvy zabraňující pronikání graffiti a dalších nečistot do podkladu. Díky hydrofobnímu efektu nenasakuje vodu a téměř se nešpiní.

Pokud se na povrchu, na který byla aplikována ochranná vrstva antigraffiti nátěrem, objeví drobnější nečistoty, stačí plochu vyčistit vodou. Graffiti a stopy po fixech se odstraňují pomocí speciálních odstraňovačů. Vyčištění je mnohem jednodušší, rychlejší a levnější než bez ochranné vrstvy.

Antigraffiti nátěry nemění původní barvu fasády a zachovávají její důležité vlastnosti (především paropropustnost).

Kdo vám s aplikací antigraffiti nátěru pomůže?

Pokud vás zaujala možnost, jak ochránit svůj majetek před vandaly, obraťte se na odborníky z firmy AXIOM REAL, která se zabývá čištěním a ochranou povrchů. Technici mají dlouholeté zkušenosti s odstraněním graffiti a aplikací kvalitních antigraffiti nátěrů ve veřejném i soukromém sektoru. Disponují moderní technikou a poradí si s velmi znečištěnými plochami.

Ceník antigraffiti nátěrů, reference a další informace najdete na www.graffiti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Podobné příspěvky

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.