Lepší úklid-ová firma Praha

Lepší úklid-ová firma Praha

Naše firma Lepší úklid působí v oblasti úklidových služeb již více než 13 let. Poskytujeme komplexní garantované úklidové služby pouze odborně vyškolenými pracovníky. Využívání nejnovějších trendů a technologií není pro nás nic nového. Myslíme také na ekologickou stránku podnikání, včetně ekologických přípravků i postupů či třídění odpadu.

Úklidové služby provádíme ve dne i v noci – podle dohody.

Proč dosahuje naše firma konzistenci kvality a výsledků?

Spolupráce mezi námi a klientem běžně funguje takhle:

  1. Připravíme vhodnou nabídku na míru.
  2. Pustíme se do úklidu – to nám jde nejlépe.
  3. Neustále budeme dohlížet na kvalitu ve všech směrech.
  4. Bude z Vás další spokojený zákazník!

Kvalitní úklid kanceláří

Do portfolia firmy Lepší úklid patří i pravidelný úklid kanceláří a komerčních ploch. Nabízíme komplexní úklidové, pravidelné a správcovské služby nebytových prostor. Lepší úklid Praha vám rád pomůže s úklidy kanceláří a objektů, a to vše za pomoci vlastní profesionální úklidové techniky a pravidelně školených zaměstnanců.

Jak už jste se dočetli výše, na trhu působíme už přes 13 let. Většina našich klientů s námi spolupracuje na bázi dlouhodobé spolupráce, někdy i úctyhodných 13 let! Spolupracujeme například s digitální agenturou New Logic, Maxíkovou jazykovou školkou či boutique hotelem Absolutum.

Jste na zimu připraveni?

Sníh odklízíme sněhovými frézami nebo zametači. Jsme připraveni naši kvalitní a prověřenou techniku ve stanoveném čase dopravit v rámci Prahy a okolí. Díky profesionálně vybavenému strojovému parku dokážeme odklidit i plochy, kam se některé stroje nedostanou. Strojní úklid sněhu kombinujeme i s ručním odklízením sněhu (například ze schodů nebo rohů dané plochy).

Nechte si kvalitně uklidit

V rámci ostatních služeb můžete mít také úklid domácnosti, péči o zahradu, venkovní plochy nebo speciální (výškové, bourací, odvážecí..) práce a mnoho dalšího.

Stále ještě zvažujete úklidovou firmu? Přejete si sestavit kalkulaci nebo máte jakékoliv jiné dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na https://www.lepsiuklid.cz/kontakt/

logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Podobné příspěvky

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.