Venkovní osvětlení na zahradu i dvorek

Venkovní osvětlení na zahradu i dvorek

 

Prahnete po dokonalosti svého domu? Doplňte ho elegantním venkovním osvětlením a nezapomeňte také na zahradu. Venkovní osvětlení padne jako ulité ke vchodovým dveřím, brance, dvorku i garáži. Nejvíce ho oceníte v noci, když vyrážíte na oční směnu anebo ráno, jak se z ní vracíte. Pokud byste rádi oslnili své sousedy a návštěvy, pořiďte si designové modely, které rozzáří kompletní exteriér domu. Nejinak tomu není ani se zahradními svítidly, protože zpestří balkón, terasu, pergolu i zahradní chodníčky.

Buďte nápadití

Moderní zahradní osvětlení se vám bude hodit i v případě, že máte balkón či terasu. Pokud milujete relaxaci na balkóně ve večerních hodinách, zpříjemněte si ji nejen při svitu měsíce. V tomto ohledu se vám zalíbí LED pásky splňující dekorativní i funkční záměr. Jejich nalepení je snadné jako facka, protože jsou samolepící. Určitě vás potěší, že jsou finančně nenáročné a lze je pořídit v mnoha barevných variantách a provedeních. Zapomeňte na svíčky, které jsou nebezpečné pro malé děti i domácí mazlíčky. Svíčky musíte mít neustále pod kontrolou. Už jste slyšeli o LED svíčkách a lampičkách na klip? Vychutnejte si večerní relaxaci na balkóně či u domu stylově. O přehled na dvorku i za tmy se postará venkovní osvětlení PHILIPS.

Zahradní chodníčky a cestičky lemované duhou

Kapitola sama o sobě je venkovní osvětlení k chodníčkům a cestičkám kolem domu a zahrady. Komfort a super účinek mají solární LED lampičky. Dokonce nevyžadují speciální údržbu a nespotřebují žádnou elektrickou energii. Když se vám na jednom místě omrzí, jednoduše je přemístíte dle libosti někam jinam. Romantickou atmosféru vykouzlí světelné řetězy zakomponované do stromů a keřů. Určitě se vám budou hodit při letní párty anebo rodinné oslavě. Na terase si zamilujete zapuštěná svítidla, která umístíte do rohů. Vhodné jsou i LED pásky a závěsné lucerničky. Věděli jste, že existují světla měnící barvu? Budete se cítit jako v pohádce. Stačí jen popustit uzdu své fantazii. Pomocí osvětlení dvorku budete mít přehled i v noci.

Jak vybrat osvětlení bazénu?

K létu patří koupání, proto doplňte svůj bazén jedinečným osvětlením. Jen myslete na bezpečná svítidla nejlépe instalovaná odborníkem. Rozhodujícím faktorem je také osvětlení tak akorát. Přeci nechcete být při výstupu z bazénu zbytečně oslněni. K osvětlení bazénu se hodí podvodní modely i LED pásky. Okolí bazénu vynikne díky zemním a venkovním svítidlům.

loading…

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Podobné příspěvky

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.