Jaký nábytek nesmí chybět v předsíni?

Jaký nábytek nesmí chybět v předsíni?
Zdroj foto: shutterstock.com

Je škoda, že se píše především o vybavení a nábytku obývacího a dětského pokoje, koupelny či kuchyně. Jen pár článků najdete o tom, jak správně zařídit předsíň. Tato část domu je přeci první místností, do které vstoupíte. Mnoho lidí její důležitost podceňuje. Vždyť v předsíni vítáme hosty, zouváme se a skladujeme oblečení i jiné věci. Rodiny s malými dětmi zde mají kočárek a sportovní nadšenci kolo. Předsíň je nutné pečlivě zorganizovat, jinak přes ni ani do bytu neprojdete.

Podlaha na prvním místě

Klíčový moment představuje výběr podlahy. Určitě se hodí dlažba, linoleum, kámen i plovoucí podlaha. Na koberec raději zapomeňte. Nejoblíbenější podlahovou krytinou je dlažba, která je k dostání v mnoha dekorech. Lidé si zamilovali také mramor, který je prudce stylový. Tento druh podlahy je však cenově náročný. V panelových domech se osvědčí tvrzené linoleum, protože je cenově přijatelné a vydrží po dlouhou dobu. Nezapomeňte položit před dveře rohož, jen tak se zbavíte největších nečistot.

Úložné prostory nesmíte zanedbat

Prioritou předsíně jsou beze sporu úložné prostory ideálně v podobě vestavěných skříní a věšáků. Pokud nemáte vestavěné modely, zvolte skříně s posuvným otevíráním, jinak se v předsíni nepohnete. Oblečení, které právě nepoužíváte, uskladněte do spodních přihrádek. Nekupujte si skříně v tmavých barvách, celou místnost jen ztmaví. I tak je v předsíni nedostatek světla. Nezapomeňte na zrcadlo, člověk se potřebuje vidět!

Botník a věšák? Trefa do černého!

Stěžejní součástí předsíně by měl být prostorný botník s hloubkou alespoň 35 – 40 cm. Každá bota by měla mít svoje určené místo. Pořídit lze botníky výklopné či dveřové, záleží jen na velikosti prostoru v předsíni a vašem vkusu. Kam uložíte bundu, kabát, sako? Ano, potřebujete věšáky. Mnoho věšáků. Dnes si můžete vybrat z pestré palety zboží v nejrůznějších provedeních, barvách a velikostech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Podobné příspěvky

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.