Zakázková výroba anebo nábytek z obchodu?

Zakázková výroba anebo nábytek z obchodu?
Zdroj foto: shutterstock.com

Stavíte dům a přemýšlíte o jeho vybavení? Pokud vás nebrzdí finanční možnosti, nechte si vyrobit nábytek na míru přímo od truhláře. Návštěvy puknou závistí. Specializovaní dodavatelé nábytku vám splní sen. Poslechnou si vaše představy, zpracují grafický návrh, provedou nezbytná měření v domě. Po celou dobu výroby lze nahlížet do řemeslných prací. Jen tak je vaše spokojenost zaručena. Nábytek nekupujete každý den, dlouhá životnost hraje prim.

Nábytek vytváří vzhled domova

Vrhněte se do uspořádání vašeho domu s vervou. Oslovte dodavatele dle představ. Nejlépe v místě vašeho bydliště. Jen tak s ním zavážete kdykoliv kontakt. Prodiskutujte s ním vaše podmínky a sny. Zkušený architekt a řemeslník vám pomohou se vzhledem, barvou i umístěním nábytku. Lépe tak pochopíte své možnosti. Určete si rozměry, materiál, barvy kuchyňské linky, vestavěné skříně anebo stěny do obývacího pokoje. Cenu si nastavte sami. Myslete na dlouhou životnost a účelnost. Případné reklamace řeší výrobci přímo se zákazníkem u něho doma.

[irp]

Zápory výroby nábytku na klíč

Ne všichni si mohou dovolit výrobu nábytku na zakázku. Hlavním negativem je vysoká pořizovací cena. S tou vždy počítejte, vždyť pro vás firmy vyrábějí originál ze špičkových materiálů. Nepřímým faktem je dlouhá čekací doba. Ne všichni jsou ochotni čekat týdny anebo měsíce na vysněný nábytek na míru.

Rychlá cesta za hotovým nábytkem

Rozhodli jste se pro koupi hotového nábytku? Jistě z finančních důvodů. Myslete však na možné důsledky. Vždy přistupujete k hotové vyrobené věci. Není možné zasáhnout do její výroby, vzhledu a velikosti. Myslíte, že bude vyhovovat vašim představám? Počítejte s použitím levnějším materiálů, tedy s nižší životností. V případě reklamace se mnohdy pěkně zapotíte. Někdy trvá věčně. Příjemnou výhodou je možnost vidět nábytek na vlastní oči a odnést si ho hned domů. Vítězí jeho lidová pořizovací cena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Podobné příspěvky

1 Comment

  1. Markéta

    Já volila firmu nabytek, která je přímo u nás a byla jsem spokojená. Domluvit se dá téměř na všem.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.