Tulipa Třebešín má stavební povolení

Tulipa Třebešín má stavební povolení
Zdroj foto: lexxus.cz

Celkem 183 moderních bytů ve dvou bytových domech, to je rezidenční projekt Tulipa Třebešín, nacházející se na Praze 3 ve staré zástavbě Třebešína – v lokalitě mezi Strašnicemi a Malešicemi. Komfortní bydlení obklopené zelení získává na atraktivitě také díky plánovanému vybudování mateřské školky a lokálního obchodního centra.

O byty, které dostaly zelenou v podobě stavebního povolení, je velký zájem, svědčí o tom již 35 % prodaných bytů společností LEXXUS a množství dalších klientů, které se o budoucí byty zajímají. Díky 3D animačnímu modelu si klienti mohou projekt, který je ve výstavbě prohlédnout z různých perspektiv z komfortu prodejní kanceláře. Prodejní kancelář LEXXUS je umístěna přímo na pozemku projektu. Klienti zde od agentů společnosti LEXXUS získají veškeré informace a podklady k pořízení ideálního bydlení dle individuálních představ každého zákazníka.

K dispozici budou byty různých typů a velikostí od 1+kk až do 4+kk včetně balkonu či terasy, parkovacího stání a sklepu, některé dokonce s možností předzahrádky. Ideální pro singles, rodiny s dětmi, ale i seniory.

Zákazníky si projekt Tulipa Třebešín získává zejména svojí ideální polohou – kde 15 min. od centra města v zeleni a v atraktivní městské části Třebešín vzniká moderní bydlení, které nabízí vše pro rodiny i jednotlivce. V docházkové vzdálenosti je k dispozici rozsáhlý Malešický park či park Habrovka, tenisové kurty, školky a škola, zdravotní středisko a další občanská vybavenost.

Na pozemku již byly zahájeny stavební práce – aktuálně probíhá čištění pozemku, přípravné práce a bourání starých hal. Developer plánuje dokončení projektu na jaro roku 2017


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Post source : TS, lexxus.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.